JavaScript seems to be disabled in your browser.

Leírás:

Több mint 20 éves építőipari múltal rendelkező cégünk keres klíma telepítés és szervizelés feladatkörbe új kollégát. A feladat betöltéséhez elgendő az alap képzettség is, szakmai továbbfejlődést, tréningeket biztosítunk a pozíciót elnyerő számára (Partnerünk álltal szervezett tréningek helyszíne Spanyolország). A pozíció megfelelő tudás meglétét követően Szerviz vezető állás betöltésének lehetősége is biztosított.

Feladatok:

  • Cég által forgalmazott klíma berendezések telepítése, installálás, ügyfeleknek funkciók bemutatása

  • Klíma berendezések elektromos és mechanikus hibáinak felmérése, alkatrészek cseréje és szervizes feladatok ellátása

  • Partnereink technikai jellegű kérdéseinek támogatása

Elvárások:
  • Szakirányú végzettségek és vizsgák megléte

  • Szakmai tapasztalat (1-2 év)

  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

  • Rugalmas, fiatalos munkafelfogás és jó kommunikációs készség

  • Sok utazás (elsősorban belföldön, ritkábban külföldön) tolerálása

  • Csapatmunkára való és vezető készség

  • „B” kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:
  • Elektromos végzettség

  • Angol nyelv középfokú ismerete (külföldi tréningek)

  • Műszaki affinitás és beállítottság

Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem + szerelés utáni jutalék

  • Cégautó és egyéb technikai eszközök a feladat ellátásához

  • Szakmai fejlődési lehetőség

  • Friss cég, hosszútávú karrier lehetőséggel

Munkavégzés helye:
  • Országos + központi iroda Ercsi

Mukaszerződés típusa:
  • Határozatlan idejű

Amennyiben felkeltette érdeklődését a munkakör, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát a sales@kktl.hu címre.